Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Toyota RAV 4 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota RAV 4 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:35
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Korr 22:49
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Okazion - Shitet Rav 4 e modifikuar ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Hybrid

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 19:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 19:20 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV4 AUTOMAT VITI 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 15:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV4 2.5 Benzine/Gaz LE 4WD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Rav4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav4 full super gjendje

9 360 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:05 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TAYOTA-RAVA 4 -2022

33 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:52 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Super mjet 5500

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 12:35
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 11:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 09:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 04:39 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Toyota Rav 4 Automatik Nafte 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 18:25 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHitet Toyota Rav4 2014 Me 54000KM

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 13:11 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Auto fortuzi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
21 Korr 07:47 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 - 2009 - MANUAL - 2.2 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 14:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav 4

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:49 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitete Toyota Rav 4, 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 02:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV4 2010, Automatik, 2.2 Nafte⛽

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 01:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 01:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 22:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav 4

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 09:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA RAV4 CROSOVER FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 00:01 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

!Shitet Toyota Rav 4 2022!

38 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 11:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 17:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota

6 780 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 22:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4 Hibrid Viti 2018 Automat

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 12:31 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

��Shitet Rav4 Automat, 2013, XLE 4x4 AWD ⛽️Benzinë + Gaz��

13 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 12:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4

6 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:12 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 16:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2012 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 15:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV4, Automatik, 2.2 Nafte⛽

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 13:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 shitet per arsyje emigrimi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 17:20 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Rav 4 ne shitje

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 17:08 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Rav4 ne shitje 2009 4x4

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 15:09 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 11:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV-4 Nafte

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 17:56 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 16:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Toyota Rav 4 viti 2015 nafte 2.0

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Qer 17:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Rav4, 2.0 nafte, 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 11:39 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet toyota rav 4

6 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 22:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 14:20 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Toyota Rav4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 11:17 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet toyota rav4 2015 benzine gaz 11700 euro

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 20:32 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 2.0 NAFTE 2003

4 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:08 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 18:55 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 18:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Rav 4 kambio automatike

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 19:24 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV4 OKAZION

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota RAV 4 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione