Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 220 | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë

Njoftimet per Mercedes-Benz C 220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 220 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.

Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazion!! Mercedes Benz C220 Nafte Full Option!!

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Okazion Shitet C Class 220 CDI Avangard

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:47
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Benz C Class

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Merxedez-Benz C 220 Automat, Avangard

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-benz c-class 220 cdi

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 BluTech

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 Automat 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:11
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benz c class

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Shes c220

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C 220 CDI. 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C220 AMG Full Panoram Distronic+ Super Full Shitet+Ndrrohet

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c klas clas Mercedes-Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Mercedes w202 c220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c 220

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c 220

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes benz

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 9150€

9 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-220 Viti-��2007��AVANGARDE Automat ����

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedes C220

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

mercedes benz C 220 nafte avantgarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 BLUTEC / AVANGARDE MODEL FULL - KM ORIGIINALE OKAZJON

13 199 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 BLUEFFICENT /AVANTGARDE MODEL FULL ������������

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

MB C-Class 220 cdi avangard

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes benz

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

140 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 full panorame

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz w203 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE Night Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C CLASS W204 220 CDI ❌

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARD ZVICRA CH

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C220 luk amg

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

C klas 220 ,vit 2013,full opsion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benz c220 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 220 ne shitje? Shiko njoftimet për C 220 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 220 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 220, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 220


Keni Mercedes-Benz C 220 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione