Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Elbasan

Aerostar , 2
B-Max , 5
C-Max , 157
Cougar , 6
Courier , 6
Crown , 2
Econovan , 3
EcoSport , 3
Escape , 9
Escort , 25
Excursion , 2
Explorer , 1
F 150 , 1
F 250 , 2
F 350 , 2
Fiesta , 843
Focus , 1210
Fusion , 112
Galaxy , 99
GT , 2
Ka , 58
Kuga , 76
Maverick , 8
Mercury , 1
Mondeo , 172
Mustang , 5
Puma , 2
Ranger , 11
Raptor , 1
Sierra , 1
S-Max , 33
Tourneo , 21
Transit , 161

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Elbasan

������������FORD ESCAPE

8 400 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Elbasan

��Shitet Ford FOCUS-C MAX��

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

SHITET+NDERROHET FORD GRAN-C MAX 6+1 V12 2 N

8 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

FORD FUSION SE AMERIKAN 4500

4 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORD KUGA 2.0 CRDI /4MOTION FULL OPSIONE KM ORIGJINALE ����

12 199 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:21 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Ford Kuga 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

SHITET FORD KUGA

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

SHITET FORD KUGA

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

SHITET FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

SHITET FORD C-MAX

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

SHITET FORD FOCUS

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 00:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Ford Kuga

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

ford 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 19:00 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

Ford fusion

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 18:02 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORD KUGA / 2.0 CRDI /AWD / INDIVIDUAL FULL /KM ORIGJINALE

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 18:57 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 18:57 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 18:34 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Viti2013 KUGA INDIVIDUAL BENZIN GAZ AUTOMAT��������

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 10:52 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

FORD C-MAX - OKAZION -

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet Ford Focus TDCi

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 12:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Shitet ford kuka (escarpe) Titanium

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 11:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 21:56 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

SHITET FORD KUGA

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Korr 17:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +\- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/-diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 12:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 09:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet 1.4 naft 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 09:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencën

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 13:26 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +\- diferencen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 13:23 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 20:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  B-Max  ·  Elbasan

SHITET FORD B-MAX

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 14:54 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Ford C-Max 7 vendesh

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:04 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Elbasan

Shitet mundesi nderrimi +/- diferencën

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 17:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 15:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Ford

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

FORD FIESTA

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 23:28 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Ford x max

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 23:18 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet furgon mallrash ford 200

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 14:54 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford Transit 2.4 ❗️130000Km �� (Me garanci)Sapo targuar

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 19:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Elbasan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 21:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet nderrohet +/-

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione