Apartament ne Sarande

Shitet nga: Kosta Ruka 14 Qer 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga studenti,mbi spital.
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Shitet apartamenti me vendndodhje ne Sarande.Apartamenti ka hapsire 120m2.Eshte e ndertuar ne formen 2+1.Nga ballkoni kemi pamjen nga deti.Eshte e mobiluar dhe godina eshte e re.Ndodhet ne katin e 4.Jemi te hapur per cdo lloj kontakti.
Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim