Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:48 Apartamente , Sarandë

Shitet->Apatrament ne qender te Sarandes

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:23 Apartamente , Sarandë

Shitet, Apartament 2+1 , Green Coast Residence

365 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:57 Apartamente , Sarandë

Shiten Apartamente me certifikate pronesie

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:57 Apartamente , Sarandë

Shitet Penthouse papafingo me certifikate pronesie

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 17:54 Apartamente , Sarandë

Apartments, apartamente 2+1 shtije , for sale

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:20 Apartamente , Sarandë

SHITET PAPAFINGO 150 M2 NË SARANDË

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 13:42 Apartamente , Sarandë

Apartament , for sale

1 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:14 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament 1+1 ne Sarande

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:17 Apartamente , Sarandë

SHITEN 7 GARSIONERE + TOKE TRUALL 400M2, SARANDE

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 11:39 Apartamente , Sarandë

Apartament 1+1 per shitje me pamje nga deti ne Sarande

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet Papafingo në Sarandë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Dje 10:26 Apartamente , Sarandë

Shitet OKAZION 2+1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Mar 23:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Apartament 2+1 ne shitje Sarande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Mar 23:15 Apartamente , Sarandë

Apartamet

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 15:58 Apartamente , Sarandë

COZY APARTMENTS 110m² /230m² WITH PANORAMIC VIEW

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Mar 14:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Mar 12:37 Apartamente , Sarandë

Apartamente me qera verore

1 EUR /

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 40
21 Mar 10:07 Apartamente , Sarandë

Opsione apartamentesh në shitje, Sarandë

1 450 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione