Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Në shitje (Shitet, Shes) në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Apartamente | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:40 Apartamente , Sarandë

Shitet, Apartamment 3+1+2, Sarande, 165.000eu

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 01:31 Apartamente , Sarandë

Sarande,shitet Duplex luksoz 104 m2 & garazhd

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:57 Apartamente , Sarandë

Apartament

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:02 Apartamente , Sarandë

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. SKENDERBEU

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 01:14 Apartamente , Sarandë

Okazion Apartament 3+1 + garazhd ne Sarande.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Sht 20:57 Apartamente , Sarandë

SHITET Apartament 3+1 + 2 parkime private buzë detit

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Sht 20:41 Apartamente , Sarandë

Saranda Penthouse for sale papafingo me certifikate pronesie

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
21 Sht 20:40 Apartamente , Sarandë

Shitet Papafingo - Amazing View Penthouse in Saranda

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 15:32 Apartamente , Sarandë

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. SKENDERBEU

108 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
21 Sht 14:15 Apartamente , Sarandë

�� Shitet Super Apartament 3+1 në Qendër të Sarandës!

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 14:00 Apartamente , Sarandë

�� Shitet Super Apartament në Qendër të Sarandës!

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 18:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Sht 11:59 Apartamente , Sarandë

Shitet-> Apartament ne qender Sarande

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 10:39 Apartamente , Sarandë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE SARANDE / PRANE PEDONALES

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
17 Sht 18:02 Apartamente , Sarandë

Apartament me teras nga deti luksoze

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Sht 12:33 Apartamente , Sarandë

Apartmente per shitje

Numri i dhomave: 1
17 Sht 10:28 Apartamente , Sarandë

Apartment ne Sarande

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Sht 08:30 Apartamente , Sarandë

SHITET Apartament 3+1 me 2 parkime private

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Sht 11:23 Apartamente , Sarandë

SHITET Apartament 150m² 3+1 me 2 parkime 60m²

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 18:35 Apartamente , Sarandë

Shitet Apartamenti 3+1+2, Lukove, Himare

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
15 Sht 10:50 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament prane bulevardit Sarande

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Sht 19:21 Apartamente , Sarandë

Apartament 1+1 80 m2 / Ndertim i Ri Rruga e re AN

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
12 Sht 03:08 Apartamente , Sarandë

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
08 Sht 00:34 Apartamente , Sarandë

SUPER APARTAMENT 2+1 SARANDE ME PAMJE NGA DETI!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 17:22 Apartamente , Sarandë

Shitet penthouse ne Drimadhes,me pamje nga deti!

290 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Sht 11:54 Apartamente , Sarandë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE SARANDE / PRANE PEDONALES

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 08:56 Apartamente , Sarandë

Shitet 3+1 me pamje ngadeti

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
02 Sht 16:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shiten Apartamente

2 500 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Sht 16:29 Apartamente , Sarandë

Apartment ne shitje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Sht 15:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet apartament, Sarandë

170 700 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Sht 15:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet apartament, Sarandë

129 150 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Sht 14:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet apartament, Sarandë

116 100 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Gush 15:43 Apartamente , Sarandë

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Gush 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet apartament 3+1+2 me pamje te detit

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
30 Gush 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Deti Sarande!

293 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Gush 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Deti Sarande!

205 500 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Apartamente | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione