HONDA CIVIC -03

Shitet nga: Lili 28 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Shes makine honda civic e sapo ardhur nga italia me targa,kualidim e siguracjon deri ne Nentor 2016.Makina eshte ne gjendje te mire dhe e gacme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim