Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda Civic ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Honda Civic ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Honda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Honda Civic nga modelet e ndryshme si Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 08:06 ,

HONDA CIVIC!!NDERROHET ME MAKIN AUTOMAT!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:16 ,

Okazion honda civic 1.3 benzin ekonomike full top. 07

2 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 10:12 ,

Honda Civic 1.4 Gaz/Benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Maj 18:27 ,

Okazio Honda Civic 1.6 Benzin Gaz VTEC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 13:35 ,

Shitet Honda Civic Automatic

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 17:40 ,

Honda Civic 1.6 Benzine-Gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:27 Dyqani ,

HONDA CIVIC, VITI 2008, AUTOMATIKE,MOTORR 1.3 BENZINE/HYBRID

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 18:10 ,

honda civic

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:04 ,

honda civic automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:05 ,

HONDA CIVIC 1.3 Benzine Hybrid 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 15:02 ,

Shitet Honda civic

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 19:08 ,

Honda type-r

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:17 ,

Shitet “Honda Civic”

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:08 ,

Kerkoj letra per vetur hoda

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 12:10 ,

Honda civic

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:06 ,

Honda civic 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 17:05 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:26 Dyqani ,

S H I T U R

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 08:01 ,

Honda Civic sport

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 08:35 ,

SHITET

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 13:22 ,

Honda civic 1.6 benzine

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 09:49 Dyqani ,

HONDA CIVIC

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 17:57 ,

HONDA CIVIC 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 20:54 ,

Honda CIVIC 1.4

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 09:39 ,

honda civic

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Dhj 11:18 ,

Okazion Honda Civic 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 00:48 ,

Honda Civic 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 21:15 ,

Honda civic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 05:41 ,

Shitet hoda

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 16:56 ,

Shitet Makine Honda

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 23:01 ,

Honda civic 1.4is

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 14:22 ,

Honda civic

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 16:06 Dyqani ,

U SHIT Honda Civic 1.4 benzin

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 15:21 ,

Honda Civic 1.4 benzin gaz 2001

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 06:17 ,

Honda civi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Nën 12:30 ,

HONDA CIViC

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 16:13 ,

Honda civic

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 09:49 ,

Honda Civic

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 06:49 ,

honda civic

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 16:17 ,

Honda civic V-tec

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 10:05 ,

hoda civic 1.4 is

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 20:43 ,

Honda civic shitet ose ndrim

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 10:07 ,

HONDA CIVIC AUTOMATIK BENZIN /HIBRID/GAS SUPER OKAZION

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Sht 15:56 ,

honda civic

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 11:00 ,

shesh per pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 10:25 ,

Honda civic benzin_gaz 1998

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 12:16 ,

Shitet honda civic 1,3 benzine+hibrid super gjendje

4 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 18:21 ,

honda civic

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per Honda Civic ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Honda Civic ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Honda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Honda Civic nga modelet e ndryshme si: Honda Civic, Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Honda Civic ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Honda Civic ne MerrJep.al


Nese keni Honda Civic qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione