shitet 2 vila me gure

Shitet nga: ermir hoxha 05 Dhj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
5
Adresa
gjiri lalzit
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Durrës
shes 2 vila nga 2 kat me gure shtepite jan me hipoteke
shtepite shtepite ndodhen ne koder me pamje nga deti ku shikoet kepi i rodonit dhe vila e zohut ne durres
ermir hoxha
0698188889
Leaflet
Në fillim