Okazion

78 000 EUR

Shitet nga: korab 09 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet apartament ne vlore ne hyrje te lungo mares me pamje nga deti dhe perbenet nga sallon e guzhin rreth 35 m2 Open Space dhe me 2 dhoma gjumi dhe 2 banja njera me sanitar ne mure dhe ballkon hyrja ka inpiant ngrohje me sistem kaldaje dhe eshte me certifikat pronsie me 2 ashensor
Në fillim