Apartament prej 81m2 ne Tirane

75 000 EUR

Shitet nga: jbhggfh 14 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
shitet apartament 2+1 81m2 te blloku vshanto, rr.petro korcari mbrapa kesh-it, apartamenti shitet krejtesisht i mobiluar,ka 2 dhoma 1 sallon t madhe, holl dhe banjon,2 ballkone veri jug...qe mundesojn qe n ver shtepia te jet shum e fresket por dhe ne dimer gjithashtu eshte shum e ngrot fal pazicionit qe ka,gjithashtu eshte ne 1 zon qe pothuajse cdo vend esht afer per levizje ne kembe,kati 4.....cmimi eshte i diskutushem.....
jbhggfh
0696572331
Leaflet
Në fillim