Super Okazion

Shitet nga: Agim 09 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

109 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga Karl Gega
Sipërfaqe: 114 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1+2 tualete në zonën e ish Stacionit të Trenit, me siperfaqe neto 108 m2 ( +5 m2 te perbashketa), ndodhet në katin e parë të një pallati 6 katësh, pallat shumë cilësor duke krahasuar rifiniturat dhe kualitetin e ndërtimit.
Apartamenti organizohet nga një holl i madh dhe ambienti i gatimit më vete, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon/depo me hyrje nga ambienti i gatimit, dhe një ballkon që lidh dy dhomat e gjumit ku mund të shijosh mbrëmjet. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar nga sistemi hidraulik dhe elektrik(ndricim Led i përfshirë)dhe shumë mirë i investuar( parket, dyer druri, dritare termike të gjitha të reja)
Disponon Certifikate Pronësie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim