Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 2845
Durrës , 822
Elbasan , 338
Vlorë , 191
Pogradec , 160
Shkodër , 148
Sarandë , 92
Fier , 79
Korçë , 46
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 05:20
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 11:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

SUPER DUPLEX ME OBORR PRANE TEG

395 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4

Sot 12:55 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GODINE BANIMI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:56 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 4+1 Rruga Elbasanit,Tirane

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet hotel ne plazh, plepa

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
Sot 11:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

SUPER DUPLEX ME OBORR PRANE TEG

395 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:26 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 4+2+4, Plazh-Hekurudha, Durres

Numri i dhomave: 4
Sot 11:21 Apartamente , Tiranë

@Apartament 4+1+2 per shitje te 21 dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 11:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Vollga, Durres

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 11:11 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2,Bosh I Pamobiluar

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:09 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, TEG, Tiranë.

289 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Sheshi Wilson, Tiranë.

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

Shitet , Penthouse , Sheshi Willson , Tirane .

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 3+1, RRUGA E KOSOVAREVE

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

SHITET, VILE , GREEN COST PALASE, SHQIPERI!

650 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 3+1, KUMI KONSTRUKSION, TIRANE!

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë!

302 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:00 Apartamente , Durrës

Shitet Dupleks pamje nga deti Sh.kavajes

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament okazion 3+1 plazh Durres

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione