Publikuar: Nën 03 2022 12:13

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete tek Ish Ekspozita!

EUR

Publikuar: Nën 03 12:13
Shikime: 10
Zona e Ish-Ekspozitës është një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Një zonë e cila të ofron të gjitha fasilitetet për një jetesë komode dhe familjare.
Në një pallat të ri të mirëadministruar të vitit 2007, në katin e 6-të banim sjellim për ju një apartament të tipologjisë 2+1. Apartamenti është me kubaturë të rregullt me një sipërfaqe 120m2 e organizuar në korridorin i cili bën shpërndarjen në dhomën e ndënjes bashkë me ambientin e gatimit, në një dhomë gjumi matrimorniale me tualet, dhomë gjumi fëmijësh dhe tualetin kryesor. Orientimi i apartamentit është Jug-Perendim-Veri. Pamja e apartamentit është e lirë e cila shijohet nga ambienti i ndënjes, gatimi dhe ballkoni.

Për më shumë informacion më kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione