Apartament 2+1 ne shitje te Yzberisht.

66 000 EUR

Shitet nga: denisa 08 Korr 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 2+1 ne shitje ne vendodhje ne Yzberisht.
Organizohet ne dhome ndenje, dhe gatimi, dy dhoma gjumi, koridor ,dy ballkone, dy tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi ne nje pallate te ri me ashensore te ndertuar vitet e fundit.
Ka orjentim Jug-Perendim.
Apartamenti disponon 2 poste parkimi me cmim ekstra.
Disponon certifikate pronesie.
Leaflet
Në fillim