Shitet shtepi e MOBILUAR ne pallat te ri

60 000 EUR

Shitet nga: Denis 26 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet shtepi e mobiluar ne gjendje funksionale.

Siperfaqe: 117 m2
Adresa: lagja "QEMAL STAFA" Elbasan

Dhoma: 2 dhoma gjumi-1 banjo-guzhin me soxhiorno- 2 ballkone

Pallati eshte me ashensor.

E mobiluar me mobilje italiane,shume prej tyre te blera kastile per te ne Itali.

Shtepia eshte perdorur shume shume pak ngaqe pronaret jetojn ne Itali dhe rrin te shtepia vetem kur vin ne Shqiperi rall.

Ka shume dritare,qe e bejn ate shtepi shume te ndricuar.

Shtepia eshte me ipotek.

Per me shume informacione me kontaktoni.

CMIMI: 60 milion lek
Leaflet
Në fillim