Publikuar: Jan 13 2023 07:19

Ofrohet Apartament Me Qera Ura e Beshirit

LEK

/ muaj
Publikuar: Jan 13 07:19
Shikime: 1381
Ky apartament i gjerë 1+1 është shtëpia perfekte për këdo që kërkon të shijojë përfitimet e të jetuarit në një lagje miqësore me bonusin e shtuar të një hapësire private në natyrë. Zona e jetesës me koncept të hapur është e mbushur me dritë natyrale dhe ka qasje të lehtë në kopsht. Kuzhina e pajisur mirë ofron shumë depo dhe pajisje moderne. Dhoma e gjumit është e rehatshme dhe e përshtatshme. Mos e humbisni këtë mundësi për të pasur parajsën tuaj private. Ejani ta shihni sot!
Nr tel:0682076404
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1381
0682076404

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione