Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33145
Durrës , 5493
Vlorë , 2641
Shkodër , 1232
Sarandë , 418
Elbasan , 340
Fier , 251
Korçë , 225
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
17 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Sht 10:09
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Sht 15:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70

Sot 12:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 per Qera, Kodra e Diellit 2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 12:48 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Astir, afer Harli Kafe

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Rruga e Barrikadave

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 12:48 Apartamente , Tiranë

2+1 te Liqeni i Thate, rruga Peti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Liqeni i Thate, afer Radisson Hotel

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Liqeni i Thate

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira, Don Bosko te kompleksi Fiori di Bosko

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Rruga e Kavajes, 650 Euro

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira afer Kopshtit Zoologjik

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Rruga Mine Peza

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

2+1 te Liqeni i Thate

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 12:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE GOLEM ME PAMJE NGA DET

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Me Qera, Qender, Bulevardi Zogu I

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Bllok, prane Vodafone, Tirane.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA VIJE E PARE BREGDETARE !!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ''PERLA RESORT''

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA !!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ISH RAJONI!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Oxhaku 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 12:44 Apartamente , Tiranë

QERA,APARTAMENT 1+1, RRUGA E KAVAJES

465 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 GOLEM

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 12:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+VERAND TEK KAZAZI DURRES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA ISH RAJONI POLICISE!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 TE KIKA 2 , 700 EURO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Bllok, Prane Lsi, Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 12:38 Apartamente , Vlorë

Jepet shtepi me qera ne rrugen Zenel Murra, ne afersi te Ka

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione