Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Apartamente me Qera në Tiranë dhe Zonat e tjera

Tiranë , 10592
Durrës , 1603
Vlorë , 506
Shkodër , 318
Elbasan , 185
Korçë , 108
Fier , 108
Sarandë , 91
Pogradec , 39
Shfaqni të gjitha

Kërko dhe gjej apartamente me qera në Tiranë, Astir, Don Bosko, dhe zona të tjera të preferuara në qytet. Për më shumë se një dekadë, ne kemi lidhur qiradhënësit dhe qiratë e pasurive, merrjep apartamente me qera ditore, okazion apartament 1+1 tirane dhe dhoma me qera ditore tirana në zemër të kryeqytetit dhe më gjerë.

Dje 13:29
Linku:
Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT + GARAZH

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150

Sot 05:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 03:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 02:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

3+1+Kzh Me Vete+2wc**Vend Parkimi (Rr. Fortuzi )

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEV

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,Apart. 3+1 me qera ,130 m²(LIQENI I THATE)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 00:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+ballkon(rr.Muhamet gjollesha.Ring,Dorohotel

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne rruge kryesore kati 2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 3+1+2 Frosina Plaku, Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ,super apartament, 3+1+2 , Bllok

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:25 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 3+1+2T+2 BALLKONE ME QIRA NE QENDER TE DURRESIT,

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:15 Apartamente , Tiranë

jepet me qera vile tek colombo,teg

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:08 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Komuna Parisit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Dje 20:54 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE VOLLGA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 20:40 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 20:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:06 Apartamente , Vlorë

Apartament

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1, Don Bosco PRO+34125

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:48 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, 21 Dhjetori PRO33961

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 19:39 Apartamente , Durrës

JEPET PAPAFINGO ME QERA TEK RRUGA E PORTIT 3+1+2 DHE VERANDE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:19 Apartamente , Durrës

3 Bedrooms Apartment For Rent , Beach Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 19:19 Apartamente , Durrës

Ap 2+1+ Autobox For Rent, Palace Resort, Plazh Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:19 Apartamente , Durrës

Ap 2+1 For Rent , Short Term

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KODRA E DIELLIT 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:18 Apartamente , Durrës

Full Seaview Luxury Apartment For Rent, Vollga

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 19:18 Apartamente , Durrës

Apartment 2+1, For Rent, Durres Center

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:17 Apartamente , Durrës

2 Bedrooms Apartment for Rent, Vollga

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:14 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Olimpiku

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:12 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:10 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 Rezidenca Touch of the Sun

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 170
Dje 19:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Dupleks

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:38 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Bllok , Tiranë.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:35 Apartamente , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:34 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2,Kodra e Priftit , Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:32 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA ||Apartament 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+2, Bashkia, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2,Kodra e Priftit , Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:19 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Touch of the sun rezidence

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170

Apartamente me qera Tirane


A je në kërkim të apartamente me qera në Tiranë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të apartamenteve për qera në Tiranë dhe qytetet e tjera të Shqipërisë, jemi vendi i duhur për të gjetur strehimin e ëndrrave tuaja. Fokusohemi në ofrimit të njoftimeve të verifikuara dhe cilësore për apartamente me qera, duke siguruar që të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja të përmbushen.


Për ata që preferojnë të jetojnë në qendër të qytetit, ofrojmë apartament me qera në astir, apartament me qera don bosko dhe zonat tjera të dëshirueshme. Nëse kërkoni okazion apartament 1+1 tirane ose dhoma ditore me qera tirane, ju jemi në ndihmë për të gjetur zgjidhjen e duhur. Përveç kësaj, ne ofrojmë informacion të detajuar për çdo pronë, përfshirë fotografitë dhe karakteristikat kryesore, duke ju ndihmuar të bëni një zgjedhje të informuar.


Gjeni apartamente me qera ne zona te ndryshme


Ju kërkoheni apartamentin tuaj të ardhshëm me qera në tre qytete të mahnitshme të Shqipërisë: Pogradec, Shkodër dhe Elbasan. MerrJep.al është burimi juaj i besueshëm për të gjetur apartamentin që ju përshtatet.


Pogradeci, ofron një mjedis të qetë dhe natyror për të jetuar. Kërkoni apartamente me qera në pogradec dhe eksploroni bukuritë e natyrës së zonës.


Shkodra, me trashëgimi kulturore të pasur dhe natyrë të mrekullueshme, është një destinacion i shkëlqyeshëm për të gjetur një apartament me qera. Kërko apartamente me qera ne shkodër dhe bëhu pjesë e këtij qyteti të sharmantë.Në Elbasan, mund të gjeni oferta të shumta për apartamente me qera. Përdorni MerrJep.al për të shfletuar apartamentet me qera ne elbasan dhe gjeni vendbanimin e duhur për ju.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione