Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 9723
Durrës , 1501
Vlorë , 414
Shkodër , 292
Elbasan , 161
Fier , 106
Korçë , 101
Sarandë , 84
Lezhë , 34
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
30 Maj 08:00
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

Numri i dhomave: 3
01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 04:49 Apartamente , Tiranë

Hyrje 200 mije e mobiluar me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 03:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Kodra Diellit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Qera te Fresku 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1+2+verande Don Bosko

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Ap. 2+1+2 tek 9-kateshet qender Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera pervalle Kompleksit Delijorgji

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:28 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:26 Apartamente , Lezhë

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 22:26 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 KATI 2 TEK MEDRESEJA NE RRUGE KRYESORE

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 22:25 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera , Pamje Nga Deti

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Apartament Luksoz 2+1 Me Qera , Qender Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1Me Oborr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , Pjese E Nje Vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1,Qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Vije E Pare Me Detin

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:22 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+Garazh Me Qera(Vollga)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 21:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:23 Apartamente , Tiranë

3+1 per qira afer shkolles Mihal Grameno

45 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 19:23 Apartamente , Tiranë

Duplex (3+1) per qira te Kodra e Priftit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 19:13 Apartamente , Tiranë

21 Dhjetori apartament 3+1 me qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Qender,prane 9-katesheve.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:05 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:42 Apartamente , Tiranë

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Rr. Paro Kita, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

123 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:34 Apartamente , Tiranë

Apartament

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 18:25 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Zogu i Zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 18:17 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+ Verandë+ Post Parkim, Rruga E Kosova

25 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:13 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera 2+1 • Kat 1 Vile 3 Katshe• Mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:10 Apartamente , Durrës

qera• 2+1+2• Total Mobiluar��Mali Robit��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:00 Apartamente , Durrës

2+1 • Total Mobiluar dhe arredim i ri Ambjent me Kondicion

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:59 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NË NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera vile 2-kateshe

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 17:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA NE PETRELE 2+1+2, 100 M2.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione