Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me qera tirane apo me qera ditore tirana

Jeni duke kërkuar për hyrje me qera tirane? Në MerrJep do të gjeni mijëra njoftime jepet me qera tirane. Mjafton të bëni një kërkim me fjalët kyçe dhe do t’ju shfaqen të gjithë rezultatet e dëshiruara. Nëse ju duhet një vendbanim në Tiranë mjafton të bëni kërkimin apartamente me qera ali demi, apartament me qera liqeni i thate dhe do t’ju shfaqen rezultate për prona me qera në zona të ndryshme të qytetit.


Filloni kërkimin tuaj, përdorni filtrat që merrjep ka vendosur në mënyrë që të keni rezultat sa më të sakta me atë që ju po kërkoni.

Dje 01:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

(E DHENE) Super Garsoniere me qera

34 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 KIKA2 Komuna e Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:30
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT BOTANIK‼

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per qera, te Selvia!!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 21:16 Apartamente , Tiranë

Jepet ambient me qera 300m2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 20:46 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:38 Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Prane Pazarit te Ri!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 20:29 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Dubleks - Rruga e Durresit

Numri i dhomave: 2
Sot 20:20 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Shkolla e Baletit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:18 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT PER QIRA TEK "XHAMIA E TAVAKEVE"

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:18 Apartamente , Tiranë

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:18 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + 1 POST PARKIMI - KOMPLEKSI

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:18 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKIMI " PRANE KOMPLE

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE KRISTAL CENTRE!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:17 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Siri Kodra, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 20:17 Apartamente , Tiranë

Jepet per qira apartament 2+1+2 ne Astir

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:19 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira super Apartament 2+1 ne zonen e Astirit !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:04 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI ME QIRA, PRANE AMB. AMERIKANE

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 BLLOK

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 1+1 KOMUNA PARISIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA 5MAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT DUPLEKS PER QIRA TEK SHESHI SKENDERBEJ!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA 5MAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA KAVAJES

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 POSTE PARKIMI, KODRA E DIELLIT 1

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA, DUBLEX, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI RRUGA BARRIKADAVE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1RRUGA ELBASANIT

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 MYSLYM SHYRI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA AMBJNET BIZNESI QENDER

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 XHAMIA TABAKVE

730 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA AMBJNET BIZNESI BLLOK

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, RRUGA KAVAJES

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu i I, Tirane .

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 RRUGA KAVAJES

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

QERA AMBJENT BIZNESI, RRUGA DIBRES

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI, TEG

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 KOPSHI BOTANIK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 19:43 Apartamente , Tiranë

QERA DUBLEX 3+1+2 LIQENI THATE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:43 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 3+1+2 RRUGA KOSOVARVE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 19:38 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA DIBRES

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:38 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA BARRIKADAVE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 LIQENI THATE

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 FARMACIA 10

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA MINE PEZA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 LIQENI THATE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 STADIUMI DINAMO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:09 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:03 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Kërkoni njoftime për apartamente me qera tirana dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni njoftimet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave, çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Nëse ju jeni duke kërkuar për apartamente me qera në qytetin e Tiranës ju mund të merrni në konsideratë dhe agjensi imobiliare tirane për ta bërë dhe më të lehtë kërkimin tuaj. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.


Po kërkoni hyrje me qera?


Nëse ju jeni student dhe doni të jetoni në Tiranë ju këshillojmë që në mënyrë që të gjeni vendbanime më ekonomike të konsideroni hyrje me qera kamez që ndodhet shumë pranë Tiranës. Në këtë mënyrë ju përfitoni nga jeta e kryeqytetit dhe gjithashtu ndodheni vetëm 20 minuta larg tij.


Gjithashtu një tjetër zonë shumë e preferuar për dhoma & banesa me qera janë dhe apartamente me qera komuna e parisit. Kjo zonë është për ata persona që preferojnë të shpenzojnë pak më shumë dhë të jetojnë sa më afer qendrës. Apartamente me qera komuna e parisit janë perfekte për familjarët. Në distanca shumë të vogla ju do të gjeni markete, bare, restorante, shkolla dhe kopshte nga më cilësoret për fëmijët tuaj.


Nëse ju e keni kusht kryesor që të jetoni në qytetin e Tiranës ju këshillojmë që të merrni në konsideratë pronat me hapësira me të vogla si gazonjere me qera tirane. Këto lloj pronash janë të përshtatura për të jetuar 1-2 persona, për ju që preferoni të jeni në shoqërinë e pak njerëzve kanë dhe një avantazh tjetër. Për sa i përket këtyre garsoniere me qera 150 mij lek është një çmim që e hasin shpesh nëpër qytetin e Tiranës. Në këtë mënyrë ju jeni në një situatë fitore-fitore: ju mund të jetoni vetëm më një qera prej 15 000 lekësh dhe pronari i shtëpisë që ka aq kohë që poston njoftime jepet me qera tirane më në fund mund ta fshij atë. Ju sygjerojmë që për llojin e pronës “garzoniere” me fjalën kyçe studio me qera.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione