Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej apartamente me qera tirane hyrje dhe garsonjere

Kërkesa për apartamente me qera tirane është në rritje të vazhdueshme, dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni saktësisht atë që kërkoni.
Ne kemi apartamente të disponueshme në të gjitha zonat e kryeqytetit, duke përfshirë apartamente me qera kamez, apartamente me qera myslym shuri, apartamente me qera komuna e parisit dhe lagjet më të kërkuara të Tiranës.

02 Tet 19:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Tet 15:24
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 14:47
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament modern per qira ne zonen e 21 Dhjetorit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 05:57 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera tek mu ke lokal fresku

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:24 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera tek Tregu Elektrik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

3+1+Kzh Me Vete+2wc**Vend Parkimi (Rr. Fortuzi )

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 02:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

1+1+Ballkon (70 M2) Myslym Shyr, Mulliri - Pallat I Ri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,Apart. 3+1 me qera ,130 m²(LIQENI I THATE)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 23:51 Apartamente , Tiranë

Vile nje kateshe per qera ne Shkoze.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+ballkon(rr.Muhamet gjollesha.Ring,Dorohotel

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne rruge kryesore kati 2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 3+1+2 Frosina Plaku, Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:55 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 2+1+2 Bulevardi I Ri, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:17 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ISH PARKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:11 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:24 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:22 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:22 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 , Kodra E Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:16 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 1+1 tek zogu i zi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:15 Apartamente , Tiranë

jepet me qera vile tek colombo,teg

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:08 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Komuna Parisit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Dje 21:04 Apartamente , Tiranë

Zyre/2+1 per qira afer Prokurorise se Tiranes

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:55 Apartamente , Tiranë

jepet me qera duplex tek rruga e durresit

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:54 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zologjik

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:52 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te Stacioni i Trenit, kompleksi Usluga

47 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:47 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Astir, afer Vila L

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:09 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera Rr. Reshit Petrela

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 , Rruga e Dibres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera Ministria e Jashtme

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:00 Apartamente , Tiranë

Jepet dyqan me qera Rr. Irfan Tomini

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rr.Jordan Misja, Tirane BLV33987

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj, Tiranë. PARK33964

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë. AL33580

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. LI33559

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, 5 Maji OPP33216

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1+post parkimi, Rruga 5 Maji BLV33189

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, Tiranë PRI32322

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira, Eleonora, Tirane. PRI33556

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 19:54 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë PRO33333

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1, Don Bosco PRO+34125

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit, Tiranë AL33527

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Joy Residence, TEG

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Apartamente me qera në Tiranë - Gjeni ofertat më të mira për apartamente me qera në kryeqytet


Jeni në kërkim të një apartamenti të bukur me qera në Tiranë? Faqja jonë e internetit është burimi i duhur për të gjetur banesën e ëndrrave tuaja në kryeqytet. Me një gamë të gjërë për apartamente me qera ne tirane, ne ju ofrojmë mundësinë të zgjidhni sipas preferencave dhe nevojave tuaja.
Në portalin Merrjep.al përdorja e fjalës kyçe "apartamente me qera tirane" ju drejton drejt ofertave më të fundit në treg. Për ata që janë në kërkim të një hyrje me qera ne tirane, kemi zgjidhje të përsosura. Një gazonjere me qera mund të jetë ideale për ata që kërkojnë një ambient të përshtatshëm për një person ose dy.
Nëse kërkoni një garsonjere me qera tirane, ne kemi shumë oferta në dispozicion. Për ata që preferojnë qira ditore, kemi opsione të përsosura. Apartamentet me qera ditore tirane janë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë një qëndrim të shkurtër në kryeqytet.


Zgjidhni apartamentin tuaj në kryeqytet


Për ata që duan të jetojnë afër qendrës së qytetit, apartamente me qera ne myslym shuri janë një zgjedhje e shkëlqyer, apartamente me qera kamez dhe apartamente me qera komuna e parisit ofrojnë gjithashtu opsione të shumta për vendbanime me qera në zona të pazakonshme.
Për të zbuluar më shumë për apartamente me qera fresku dhe ofertat tona të tjera, eksploroni portalin tonë sot. Ne jemi këtu për të bërë kërkimin tuaj për banesën e re në Tiranë sa më të lehtë dhe të këndshëm.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione