Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 Vend Parkimi!

1 100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elvis 28 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2 me vend Parkimi 1100€ ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut fare prane Liqenit ne katin e 8 te ne nje pallat te ri 10 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 Sallon i madh + kuzhine, 1 ballkon , 1 korridor i vogel shperndares, 2 dhoma gjumi (njera me tualet), 2 tualete. Orientimi Lindje dhe Perendim. Per nje vizite ne prone kontaktoni Elvis CEL : 0694609725
Leaflet
Në fillim