Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33162
Durrës , 5499
Vlorë , 2642
Shkodër , 1232
Sarandë , 418
Elbasan , 340
Fier , 251
Korçë , 225
Lezhë , 197
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 10:09
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
14 Sht 12:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 12:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 KIKA2 Komuna e Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1+2+ PP, TE LIQENI I THATE Neom79722

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

VILE PER QIRA NE REZIDENCEN COLOMBO 2 , PRANE TEG Neom78297

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:09 Apartamente , Tiranë

��JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK SELVIA, TIRANË

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARATMENT 1+1 NE VOLLGA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATE! Neom78020

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Ambasador 2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Liqeni i Thate! Neom79880

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1+2, Ish BLLOK Neom79573

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

JEPET DUPLEX ME QIRA TE LIQENI I THATE! Neom79440

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Bardhyl Neom79171

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1+2 me 2 POSTE PARKIMI‼️ Neom76505

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ''PERLA RESORT''

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA !!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ISH RAJONI!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARATMENT 1+1 ME VERAND NE VOLLGA DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 3+1+2T+2 BALLKONE ME QIRA NE QENDER TE DURRESIT,

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE DREJTORISE SE POLICISE.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1+GARAZHD FULL PAMJE DETI , CURR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH VIJE TE PARE ME DETIN

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ISH URTJ-JA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK RRUGA KOSOVARVE 2+1+2

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:00 Apartamente , Durrës

Qera, Apartment i mobiluar 1+1 Plazh

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:00 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1, Don Bosco

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:00 Apartamente , Vlorë

Panoramic sea view apartment 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 11:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera, Kompleksi Kontakt

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:00 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 10:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera, Kompleksi Panorama

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera, Kopshti Zoologjik

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:59 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 1+1 ME QERA TE RRUGA 5 MAJI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM,KOMPLEKS PRANE PLAZHIT

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione