Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29818
Durrës , 4742
Vlorë , 2125
Shkodër , 1165
Sarandë , 352
Elbasan , 304
Fier , 250
Korçë , 206
Lezhë , 171
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

Sot 05:52 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qira prane Pasticeri Elezi!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 04:49 Apartamente , Tiranë

Hyrje 200 mije e mobiluar me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 03:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Kodra Diellit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 02:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Shkëmb Kavaje, Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:28 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA BAJRAM CURRI, PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:00 Apartamente , Tiranë

✅Apartament 1+1 me qera te pallatet agimi ,shallvaret

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:00 Apartamente , Tiranë

QERA Ap 2+1, Bosh,super lokacion BUZE RRUGES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Qera te Fresku 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:35 Apartamente , Tiranë

ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TEK RR. E KOSOVAREVE !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Per qera 1+1 Concord Center

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1,XHAMLLIKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1+2+verande Don Bosko

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
Dje 23:04 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 Selvia! Neom59748

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:42 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera aprtament te Fiori Di Bosco 2+1+garazhd��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

QERA, 1+1 APARTAMENT (KOMUNA PARISIT) E MOBILUAR 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RR. E KOSOVAREVE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

QERA, GARSONIERE (KOMUNA PARISIT) E MOBILUAR 30.000 LEKE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT LUKSOZ TEK REZIDENCA SECRET GARDEN

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Apartament Luksoz 1+1+post parkimi per qira te Park Gate.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne Ali Dem, afer Fax News

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te kompleksi Zirkon, pjeserisht i mobiluar

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Ap. 2+1+2 tek 9-kateshet qender Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 tek fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera pervalle Kompleksit Delijorgji

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:28 Apartamente , Tiranë

Apartament qera ditore ne Misto Mame

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 22:28 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Kopshtit Botanik!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:28 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:26 Apartamente , Lezhë

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1+1 ISH FUSHA E AVIACIONIT 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:26 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera, Qender Durres

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 KATI 2 TEK MEDRESEJA NE RRUGE KRYESORE

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 22:25 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:25 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera ne Myslym Shyr (JO AGJENCI JO KOMISIONE)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 22:24 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Iliria Plazh, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione