CADILLAC CTS LUXURY

Shitet nga: Lori 20 Gush 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR   6 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
Makina eshte ne gjendje perfekte. Te gjitha serviset te kryera ne kohe tek AMERICAN CARS&PARTS DRIVING EMOTIONS ne autostrade. 4 goma te reja, frenat dhe disqet e frenave te gjitha te reja para dhe mbrapa, vaji filta, vaj kambio, vaj trasmisioni te nderruara. Impiant gazi akoma ne garanci. E gatshme per cdo lloj prove.
I Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim