MAKINA ME QERA DHE SERVIS AUTO

Shitet nga: Kristel Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 535
MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 20 EURO / DITA, BMW X5 , BMW 535,BMW 525, DODGEE, MINICUPER,GOLF 5 TDI, GOLF 5 FSI, FORD MONDEO,CITROEN C4,CITROEN C3,
PASTRIM MAKINASH ME HIDROGJEN,DPF KATALIT ETJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim