Smart ForTwo 2001 supergjendje

Shitet nga: Ermal 17 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart ForTwo 2001 supergjendje me letra te rregullta dhe sherbime te sapobera shum i paster si nga brenda edhe nga jashte.Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim