Publikuar: Mar 06 2023 04:00

Apartament me qera 2+1 ne Don Bosko

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 06 04:00
Shikime: 2
Jepet apartamenti me qira 2+1 ne Don Bosko
Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne soxhorno bashk me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhe ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ne katin e pare banim
Shtepia eshte e mobiluar mire dhe lirohet ne daten 25 prille.
Per me shume me kontaktoni
Agjensi Imobilare
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione