Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera dhe apartamente me qera në gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1956
Durrës , 261
Shkodër , 69
Vlorë , 64
Elbasan , 41
Fier , 25
Sarandë , 20
Korçë , 11
Lezhë , 9
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, elbasan, vlore, tirane, durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore Durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 00:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE LAKE LAND RESIDENCE, FARKE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 00:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira duplex me 2p.parkimi tek Kodra e Diellit 1!!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

Sot 00:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira duplex me 2p.parkimi tek Kodra e Diellit 1!!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 00:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE LAKE LAND RESIDENCE, FARKE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Dje 23:38 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 21 dhjetori

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 23:13 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA AMBIENT ZYRASH NE BLLOK

3 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE BULEVARDI I RI 1.400 EURO

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOMUNA E PARISIT 1.000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1 ME QERA TEK MEDRESEJA 850 EURO

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 20:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

*SUPER APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KOMUNA E PARISIT

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 19:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 2 - KATESH NE QENDER

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI VOLLGA!

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DET

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, VILA E ZOGUT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

3+1+Kzh Me Vete+2wc**Vend Parkimi (Rr. Fortuzi )

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I, ID 4231245

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament/Zyre 3+1 me qera tek Bulevardi Zogu i I.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko tek Vizion Plus

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit, (ID 4221707)

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, (ID 4231187)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut, (ID 4231233)

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I, (ID 4231148)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Medresese, ID 4239049.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi private me qera prane Freskut, (ID 4251186)

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, (ID 4231226).

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumëta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithëmon mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec

Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione