Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1745
Durrës , 242
Shkodër , 63
Vlorë , 44
Elbasan , 38
Fier , 25
Sarandë , 24
Korçë , 10
Lezhë , 7
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
30 Maj 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 18:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

123 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 17:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera vile 2-kateshe

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 17:38 Apartamente , Tiranë

TIRANE,AMBIENT BIZNESI ME QIRA,114 M2(BLV.ZOGU I

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 17:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 16:57 Apartamente , Tiranë

Qera, Vile 4-Kateshe, 650m2, Bosh, Sauk, 1500 Euro!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 16:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 16:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Fresk (ID B2368) Tirane

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 15:56 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 15:55 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE QERRET !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
Dje 15:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE CURRILA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 15:55 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 15:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE BULEVARDIN KRYESOR !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 15:55 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 15:45 Apartamente , Durrës

Jepet me qera javore-mujore me qera te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 15:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DUPLEX NE SHKOZET, DURRES!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 14:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Per Zyra, Rruga E Elbasanit

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 11:45 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 11:45 Apartamente , Tiranë

~��JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE SELVIA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 11:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 me qera tek Ish Ekspozita

100 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 11:31 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QERA 3+1+2 ME PAMJE DETI !!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 10:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Sauk, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione