Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 24 2023 01:59

PC Lenovo ThinkCentre M800 SFF Intel Gen6 220€

EUR

Publikuar: Pri 24 01:59
Shikime: 1
PC Lenovo ThinkCentre M800 SFF Intel Gen6 / 3.33GHz / 8GB DDR4 / 500GB / Win 10 Pro 220€

Specifikimet:

Brand: Lenovo
Product Line: ThinkCentre
Model: M800 SFF
CPU: Intel Pentium G4400-Gen6 3.3GHz
RAM: 8 GB DDR4
HDD: 500 GB Sata3
Graphic Card: Intel HD Graphics 510 shared 4Gb
Ports: 2 X DisplayPort, VGA
USB: 6 x USB 3.0, 2 x USB2.0
Windows 10 Pro

Cmimi: 220€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: [email protected]

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692797167

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione