Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 31 2023 10:14

Orë sportive SMAEL për burra me ekran analog & digital L

LEK

Publikuar: Maj 31 10:14
Shikime: 18
Orë sportive SMAEL për burra sportivë me ekran të dyfishtë Analog dixhital LED elektronik me kuarc Orë dore, ujë i papërshkueshëm nga uji Ushtarak

Cmimi: 4500L

Përshkrim i produktit:
1. Marka: SMAEL
2. Ekran i dyfishtë analog & dixhital me funksionin e dritës së prapme LED
3. Rezistent ndaj ujit deri në 50M
4. Lloji: orë sportive për meshkuj
5. Lëvizja: Lëvizja dixhitale origjinale japoneze
6. Ka ngjyra për përzgjedhje
7. Gjerësia e brezit: (përafërsisht) 2.1cm
8. Diametri i numrit: (përafërsisht) 4.8cm
9. Materiali i rripit: PU i fortë
10. Materiali i kasës: Gome rezistente + Xham i temperuar me rezistence te larte
11. Mbyllja: Me shtrëngim
12. Tregon kohën e saktë
14. Eshtë një dhuratë e mirë për dikë të veçantë

Shënim: Nëse bëni not ose zhytje, mos shtypni asnjë buton nën ujë!

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: [email protected]

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692797167

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione