Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuter në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 243
Acer , 1
Apple , 240
Apple , 3
Microsoft , 22
Asus , 366
Asus , 5
Nintendo , 1
Dell , 715
Dell , 1
Lenovo , 278
Toshiba , 27
Compaq , 42
LG , 111
Samsung , 153
Sony , 122
Sony , 1
Samsung , 1

Gjej Kompjuter Desktop të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko me mijëra njoftime për kompjuterë HP, kompjuter Dell, Gaming PC, Lenovo, Fujitsu, iMac, Sony, Asus, Toshiba, Compaq dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.
Sot 20:21 Kompjutera desktop , Durrës

3 Cope Kompjutera Dell Te Kompletuar

18 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:20 Kompjutera desktop , Durrës

KOMPJUTER DELL + MONITOR DELL

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:20 Kompjutera desktop , Durrës

MONITOR 22' dhe 24'

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 19:23 Kompjutera desktop , Korçë

SHITET PC GAMING 10/10

Sot 18:53 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter

120 LEK

Online
Sot 18:53 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

400 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 18:52 Kompjutera desktop , Tiranë

PC Gaming

250 LEK

Online
Sot 18:51 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 17:21 Kompjutera desktop , Tiranë

GAming Desktop

1 400 EUR

Online
Sot 16:20 Kompjutera desktop , Tiranë

Hp ProDesk 600 G1 sff

95 EUR

Sot 16:20 Kompjutera desktop , Tiranë

Hp ProDesk 600 G1 tower

65 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:02 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter HP okazion

150 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:54 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter gaming

25 000 LEK

Online
Sot 12:16 Kompjutera desktop , Korçë

Shitet Gaming PC

800 EUR

Sot 09:43 Kompjutera desktop , Tiranë

HP 800 G1/G3/G4 Okazion

120 EUR

Sot 09:36 Kompjutera desktop , Tiranë

Okazion

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:35 Kompjutera desktop , Tiranë

Lenovo

35 000 LEK

Sot 09:34 Kompjutera desktop , Tiranë

All In One

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:33 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z420 & Z440 Arkitektur Designe

450 EUR

Sot 09:32 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z800 & Z820

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:40 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet PC , tavoline, karrige dhe kompjuter

25 000 LEK

Sot 07:34 Kompjutera desktop , Tiranë

Okazion HP Z820 2CPU+2GPU

600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:50 Kompjutera desktop , Tiranë

SHITEN KOMPJUTER BARI

750 EUR

Dje 21:42 Kompjutera desktop , Tiranë

GAMING PC

550 EUR

Dje 21:14 Kompjutera desktop , Korçë

SERVER HP DL380 G7

100 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për kompjuter për zyren po shtëipnë tuaj? Merrjep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të kompjuterëve të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Blej Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Gjej me mijër njoftime për kompjuterë të ri dhe të përdorur në shitje në MerrJep.al. Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për kompjuterë Acer, Sony, Apple, Asus, Samsung, LG, Toshiba, Lenovo, HP, Dell, dhe shumë të tjerë. Blej kompjuterë me çmimet më të arsyeshme nëmesin e shumë njoftimeve. Gjej kompjuterin ideal për ju në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.Shit Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Nëse posedoni kompjuterë të ndryshëm tëri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompjuterit që dëshironi ta shisni dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione