Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuter në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 259
Acer , 1
Apple , 286
Apple , 3
Microsoft , 22
Asus , 374
Asus , 5
Nintendo , 1
Dell , 787
Dell , 1
Lenovo , 314
Toshiba , 27
Compaq , 44
LG , 111
Samsung , 155
Sony , 124
Sony , 1
Samsung , 1

Gjej Kompjuter Desktop të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko me mijëra njoftime për kompjuterë HP, kompjuter Dell, Gaming PC, Lenovo, Fujitsu, iMac, Sony, Asus, Toshiba, Compaq dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.
Sot 11:40 Kompjutera desktop , Tiranë

PC Gaming

250 LEK

Sot 11:40 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

180 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:39 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter

120 LEK

Sot 11:39 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:39 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

250 LEK

Sot 11:37 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter okazion

120 LEK

Sot 11:36 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming pc

250 LEK

Sot 11:36 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming pc

180 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:03 Kompjutera desktop , Tiranë

HP 800 G1/G3/G4 Okazion

120 EUR

Sot 10:00 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter desktop i kompletuar 40€

40 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:57 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z800 & Z820

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:54 Kompjutera desktop , Tiranë

Okazion

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:52 Kompjutera desktop , Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

550 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:51 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z420 & Z440 Arkitektur Designe

450 EUR

Sot 09:48 Kompjutera desktop , Durrës

3 Cope Kompjutera Dell Te Kompletuar

18 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:46 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter gaming

25 000 LEK

Online
Sot 09:37 Kompjutera desktop , Tiranë

All In One

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:34 Kompjutera desktop , Tiranë

Lenovo

35 000 LEK

Sot 09:16 Kompjutera desktop , Tiranë

Monitor philips

50 LEK


Jeni duke kërkuar për kompjuter për zyren po shtëipnë tuaj? Merrjep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të kompjuterëve të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Blej Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Gjej me mijër njoftime për kompjuterë të ri dhe të përdorur në shitje në MerrJep.al. Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për kompjuterë Acer, Sony, Apple, Asus, Samsung, LG, Toshiba, Lenovo, HP, Dell, dhe shumë të tjerë. Blej kompjuterë me çmimet më të arsyeshme nëmesin e shumë njoftimeve. Gjej kompjuterin ideal për ju në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.Shit Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Nëse posedoni kompjuterë të ndryshëm tëri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompjuterit që dëshironi ta shisni dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione