Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:54 Kompjutera desktop , Durrës

MONITOR 22' dhe 24'

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:54 Kompjutera desktop , Tiranë

Lenovo

180 EUR

Sot 16:50 Kompjutera desktop , Tiranë

Lenovo

35 000 LEK

Dje 15:11 Kompjutera desktop , Tiranë

Desktop Gaming, GTX1650 450€

450 EUR

19 Sht 14:17 Kompjutera desktop , Korçë

komp..lenovo thinkcentre..

100 EUR Çmimi me zbritje

16 Sht 10:35 Kompjutera desktop , Vlorë

Shitet Lenovo Thinkcentre

10 000 LEK

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop , Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

Online
15 Sht 03:07 Kompjutera desktop , Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

Online
15 Sht 03:07 Kompjutera desktop , Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

Online
15 Sht 03:07 Kompjutera desktop , Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

Online
15 Sht 03:07 Kompjutera desktop , Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

Online
14 Sht 02:58 Kompjutera desktop , Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

13 Sht 21:33 Kompjutera desktop , Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

10 Sht 13:31 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet kompjuter i ri ne kuti

28 000 LEK

06 Sht 11:08 Kompjutera desktop , Kavajë

Computer Desktop All in one

150 EUR

04 Sht 15:54 Kompjutera desktop , Tiranë

SHITET 23 KOMPJUTERA PER CALL CENTER

500 LEK Çmimi me zbritje

02 Sht 21:59 Kompjutera desktop , Tiranë

SHITET 23 KOMPJUTERA PER CALL CENTER

4 000 LEK

19 Gush 21:29 Kompjutera desktop , Tiranë

OKAZION!!! Gaming Pc ��

199 EUR Çmimi me zbritje

05 Gush 12:09 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet PC

300 EUR

19 Korr 20:41 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet pc gaming okazion 12000

11 000 LEK

15 Korr 20:52 Kompjutera desktop , Korçë

okazion pc gaming

330 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 12:43 Kompjutera desktop , Lushnjë

okazion desktop plus monitor

26 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 01:25 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter (pc)+ poltron +Tavoline

149 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione