Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:48 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptopa

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 08:21 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Elbasan

..PC DELL OPTIPLEX 7010

50 EUR

13 Maj 17:53 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Elbasan

Budget gaming pc

170 EUR

09 Maj 22:42 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Elbasan

Fujitsu esprimo p758 e94+

230 EUR

09 Maj 13:21 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alienware x17 R2

2 900 EUR

03 Maj 22:29 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjutera desktop (Okazion)

250 EUR

02 Maj 17:27 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptop

100 EUR

23 Pri 13:07 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Elbasan

Apple 24 iMac with M3 Chip (Orange)

1 407 EUR

19 Pri 16:34 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjuter komplet

350 LEK

15 Pri 22:04 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet Laptop HP 840 G3

180 EUR

09 Pri 05:17 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Xbox series S / monitor Dell S2422HG

330 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 12:16 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Elbasan

SHITET LAPTOP OKAZION NE GJENDJE SHUM TE MIRE!!!

180 LEK

07 Pri 10:59 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Elbasan

Thinkpad T470s i7

200 EUR

Online
06 Pri 19:03 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Elbasan

Laptop Sony Vaio

50 EUR

02 Pri 14:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Pc 4gb super si shpejt (60€)

60 EUR

26 Mar 19:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Elbasan

Lenovo S20 Workstation

149 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione