Shitet peugeot 206

1 100 EUR

Shitet nga: berti 17 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shitet peueot 206, me dy dyer. Sherbimet e kryera:
rrip motori i saponderruar
riparim freksioni
riparim frenat para dhe mbrapa
nderrim vaji, filtra
dokumentat te paguar deri ne shkurt 2020
Leaflet
Në fillim