Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

Shitet nga: nertil alb 16 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
Ford focus 3 porta 2002 14 € dita
Ford focu 5 porta 2004 14 € dita
A Class 5 porta 2002 14 € dita

1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro
6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro
12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro
Per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem

-Opel Vectra 2007 5 Porta me portobagazh 23 € dita
-Audi A4 2004 5 porta 24 € dita
Makinen jua sjellim ku deshironi brenda tiranes ma kosto shtese
Per garanci lihet nje shume minimal kesh e negociushme
Instagram: nertil_rent_car
Facebook: nertilrentcar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim