Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me qera në gjithë Shqipërinë vetëm në MerrJep.al

Aixam , 1
Audi , 82
BMW , 51
Cadillac , 3
Chevrolet , 1
Chrysler , 3
Citroën , 6
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 9
Fiat , 36
Ford , 45
GMC , 1
Honda , 2
Hyundai , 11
Jeep , 2
Kia , 10
KTM , 1
Lancia , 3
MG , 2
Nissan , 8
NSU , 1
Opel , 13
Peugeot , 11
Porsche , 7
Renault , 6
Rover , 1
Seat , 12
Škoda , 5
Smart , 6
Suzuki , 1
Toyota , 28
Volvo , 9
Zastava , 1

Nëse po kërkoni për makina me qera ne tirane te lira MerrJep eshte vendi i duhur. Gjej makina me qera tirane cmimet me te mira që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.

Sot 19:09
Linku:
Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

90 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 20:44 Dyqani Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA (RENTAL CARS) DUKE FILLUAR 20€ NE DITE

20 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:41 Makina , Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 LEK / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:39 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:39 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:09
Linku:
Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

90 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Automat

40 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:07 Makina , Kukës

Mercedes Benz E-class 200 automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:06 Dyqani Makina , Tiranë

Minivans 9 places for Rent with Best Prices 39 euro/day

39 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:06 Dyqani Makina , Tiranë

Different Cars for Rent with Best Prices starting 19 euro

19 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Makina , Tiranë

Jepet me qera bmw x 6 , bmw x 5, porsche cayenne

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:46 Makina , Durrës

Japim Makina Me Qera / Rent A Car �� Durres

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 Makina , Durrës

Japi makina me qera duke vazhduar nga 20€

20 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

Rental -Car +355692153551

77 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:13 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:25 Makina , Tiranë

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:25 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:22 Makina , Tiranë

Makina me qera ne tirane rinas renta car

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:22 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:22 Makina , Tiranë

Makina me Qira. Car Rental

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 Makina , Vlorë

Jepet me qera makina vlore

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:41 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:41 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

Jepet me qera AUDI A3 1.9 AUTOMAT

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:46 Makina , Tiranë

Vw Touran 2.0 Automat

40 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Manual

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 200 Automat

60 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

Makina me qera me te lira ne treg

25 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Makina me Qera ne Tirane

17 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

Makina me qera. Super çmime.

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

Makina Me Qera 6+1 Automatike

16 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

Makina me Qera 7 vendeshe

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Gjeni makina me qera ditore tirane ne MerrJep


Në qytetin e Tiranës, tregu makinave Tirane me qera është shumë i pasur dhe ofron një gamë të gjerë të mundësive për të gjetur makinën e duhur për udhëtimin tuaj. Në veçanti, për ata që kërkojnë makina luksoze me qera në Tiranë, mund të gjejnë zgjedhje të shkëlqyeshme në çmimet më të volitshme. Ju mund te beni zgjedhjen perfekte vetem me nje kerkim online per makina me qera merrjep.


Për shembull, disa kompani ofrojnë makina luksoze me qera tirane 10 euro në ditë, duke bërë kështu që luksin të jetë më të arritshëm se kurrë. Për të bërë më të lehtë ardhjen dhe ikjen nga aeroporti i Tiranës, mund të gjeni makinë me qera tirana airport, të cilat janë të lira dhe të rehatshme për të udhëtuar në qytet.


Për ata që preferojnë të qëndrojnë afër qytetit të Tiranës, tregu i makinave me qera në qendër ofron çmime të arsyeshme dhe shpesh mund të gjeni oferta ditore të favorshme për makina me qera. Gjithashtu, në qytete të tjera të Shqipërisë si makina me qera 10 euro dita Durrës, makina me qera Vlore, makina me qera Elbasan dhe makina me qera Shkodra, gjithashtu mund të gjeni makinë me qera në çmime të arsyeshme.


Udhetoni me makina luksoze me qera ne Tirane


Tregu i makinave me qera në Tiranë është në rritje dhe konkurenca është e lartë, kështu që keni shumë mundësi për të gjetur ofertat më të mira dhe për të kryer udhëtime komode nëpër qytet dhe rrethanat e Tiranës. Për ata që duan të udhëtojnë me stil dhe komoditet, makina me qera luksoze është zgjedhja e duhur për të eksploruar bukurinë e këtij qyteti dhe vendit të Shqipërisë në përgjithësi.


Krijo njoftime per makina me qera


Dëshironi ta jepni makina me qera shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione