Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Audi , 19
BMW , 2
Daihatsu , 1
Fiat , 2
Ford , 8
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 6
Lancia , 1
Nissan , 2
Opel , 4
Peugeot , 2
Porsche , 2
Seat , 5
Škoda , 2
Smart , 1
Toyota , 4

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.Sot 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:54 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2022

100 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:44 Makina , Tiranë

Kia Rio Manual

35 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:41 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 1,6 EX FRESH 2022

100 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:07 Makina , Tiranë

Kia Stonic

45 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:41 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 16:37 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 14:34 Makina , Tiranë

Makina me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Qer 00:37 Makina , Vlorë

Makina me qera Vlorë

20 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 14:35 Makina , Tiranë

Makine me qera Audi A4

45 EUR / javor

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:35 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5

20 EUR / ditë

03 Qer 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

benz ml-350

50 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audi a3 jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 18:10 Makina , Durrës

Rent a car Makina me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 22:43 Makina , Tiranë

Toyota Proace Verso

120 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7

40 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

TOURAN 7 vende

30 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 6

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 09:42 Makina , Tiranë

Kia Stonic Urban

50 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

MAKINA TE NDRYSHME DUKE FILLUAR 20€ NE DITE

20 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Maj 09:53 Makina , Tiranë

Jeep Renegade 2015

70 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 05:02 Makina , Tiranë

Makina me qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Rental car albania & rental.north instagram @rental.North

20 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 22:42 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA , RENT A CAR

1 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 17:38 Makina , Fier

MAKINA ME QERA STAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 22:56 Makina , Tiranë

Jepet me Qera Evo 220

40 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:56 Makina , Tiranë

Jepet me Qera C220 Automat

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:56 Makina , Tiranë

Jepet me Qera A200 Automat

25 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Jepet me Qera B200 Automat

30 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Jepet me Qera C220 Automat

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Jepet me Qera Opel Signum

25 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Jepet me Qera Golf 6 Automat

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Jepet me Qera Touran 2.0 TDI Automat

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione