Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aixam , 1
Audi , 54
BMW , 34
Chevrolet , 1
Chrysler , 2
Citroën , 7
Dacia , 1
Dodge , 1
Fiat , 23
Ford , 32
Hyundai , 7
Jeep , 1
Kia , 1
KTM , 1
Lancia , 5
Nissan , 6
NSU , 1
Opel , 6
Peugeot , 6
Renault , 3
Rover , 1
Seat , 10
Škoda , 5
Smart , 1
Toyota , 20
Volvo , 2
Zastava , 1

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.Sot 09:12
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:12
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

Me qera

1 LEK / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

Japi makina me qera duke vazhduar nga 20€

20 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

Makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Makina me Qira Shtat Vendeshe Automatike,

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:31 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:31 Makina , Tiranë

Makina me Qira, 6+1 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Jepet X5 me qira Ditore 90 euro dita

90 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:52 Makina , Durrës

Japim Makina Me Qera / Rent A Car �� Durres

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

makina me qera/makin me qira/ makin me qira rinas/ rental

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:52 Makina , Tiranë

JEPET ME QERA 25€/Dita Fiat Grande Punto

25 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera me 7 Vende

18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qira. Car Rental

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:37 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike For Rental / Jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:37 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike For Rental / Jepet me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

Makina me qera +355676788887

55 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

85 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendsh makine me qera rent a van car rental

85 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione