Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Vectra ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Opel Vectra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Vectra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 23:22 Makina , Tiranë

Ne gjendje te mire

2 700 EUR

Dje 18:21 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:57 Makina , Tiranë

Opel vectra c. 2003. Nafte

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 14:36 Makina , Berat

Shitet opel vectra benzine gas

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 12:02 Makina , Lushnjë

OPEL VECTRA BENZIN OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 09:35 Makina , Berat

Shitet Opel Vectra C 1.8 Benzin-Gas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 09:14 Makina , Korçë

Opel Vectra 2001

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 18:52 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 / benzine+gaz

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 16:29 Makina , Tiranë

SHITET OPEL VECTRA 1.6

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 02:27 Makina , Pogradec

Opel vectra b

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 11:10 Makina , Fier

Opel vectra

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Nën 06:42 Makina , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 15:36 Makina , Korçë

❌OPEL VECTRA❌

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:21 Makina , Fier

Opel vectra

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 17:56 Makina , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 17:54 Makina , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 15:15 Makina , Tiranë

OPEL VECTRA 1.6

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 19:13 Makina , Berat

Shitet operl vectra

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 16:34 Makina , Tiranë

Shitet opel vectra 2.2 / benzine+gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 22:16 Makina , Korçë

❌OPEL VECTRA❌

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 09:23 Makina , Tiranë

Shes per arsyje emigrimi

1 350 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra! 130.000km! 1 pronar

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 143.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 140.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Opel Vecra 1.8 benzine behet 100% gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 140.000km. Mundesi nderrimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 11:48 Makina , Tiranë

3000€ Opel Vectra OKAZION! 140.000 km

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 19:22 Makina , Tiranë

Opel automatik

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 11:49 Makina , Tiranë

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 140.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 12:46 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 / benzin+gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 12:40 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin/Gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 18:35 Makina , Fier

Opel vectra b/g

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 18:05 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin/Gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:43 Makina , Tiranë

Opel Vectra GTS

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:10 Makina , Përmet

shitet ose ndrohet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 11:07 Makina , Përmet

shitet ose ndrohet

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 14:07 Makina , Pogradec

Opel

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 12:44 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 18:10 Makina , Vlorë

Shitet gaz benzin

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Sht 08:46 Makina , Vlorë

Opel vectra 2008

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:04 Makina , Vlorë

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 10:51 Makina , Berat

OKAZION Benzine Gas

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:01 Makina , Korçë

Opel Manual Benzin Gaz

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 16:15 Makina , Berat

Opel vectra 1.9cdti

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 12:28 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet opel vectra

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 18:05 Makina , Tiranë

Shitet opel vectra automat

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 22:37 Makina , Lezhë

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 17:10 Makina , Pogradec

Bezin gaz me letra t prera

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Gjej Opel Vectra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Vectra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Vectra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Vectra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Vectra ne MerrJep.al


Keni Opel Vectra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione