Shitet

2 500 EUR

Shitet nga: Turi 13 Sht 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
Okazion s320cdi ne gjendje shum te mir si nga jasht dhe nga brenda serdilet ngrohje ftohje baxha full option . Sapo i kan mbaru letrat .cmimi i pa diskutueshem telefonata serioze
Leaflet
Në fillim