Shitet ML 270 super full

4 200 EUR

Shitet nga: Denis 08 Korr 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 270
Shitet ML ne super gjendje dhe me te gjitha opsionet
Me letra deri ne mars 2021
Me te gjitha sherbimet e bera
Ka mundesi ndrrimi + diferencen
Leaflet
Në fillim