shitet land rover

4 000 LEK

Shitet nga: land rover 08 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
landrover td5 dicovery forcat motorrike 2.5 naft .6 vende susta armuzatore te verdhe .xhamat e zinj ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike . cmimi 4 miljon pak i diskutushem
land rover
0697507702
Leaflet
Në fillim