Tonin

1 700 EUR

7 640 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Tonin 21 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
2007
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
45 000 - 49 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Great Wall
Modeli
Hover H3 (Haval H3)
Makina eshte ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike makina ka 50000km origjinale makine mund ta provoni ku te doni 4x4 dhe shu ekonomike makina shitet per arsye mos perdorimit cmimi i diskutushem .ose 0682631108 whacp.
Leaflet
Në fillim