okazionnnnnnnnn

750 LEK

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 23 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
super okazion bilardo italiane me xhetona ne gjendje te shkelqyer me gur dhe steka 750 milek bilardoja shiten 5bilardo kam dhe tapet te trassh per me shum info 069 39 99 323
xxxxxxxxxxx
0693999323
Leaflet
Në fillim