Apartamente me qera | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Apartamente me qera ne Tiranë. Gjeni Apartamente me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.04 Maj 18:26
Linku:
,

Aparatament 1 + 1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Maj 18:36
Linku:
,

Jepet me qera 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 11:09 Agjent për shitje të pronës ,

SUPER APARTAMENT

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:08 ,

Dyqan 72 meter katror

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:03 Agjent për shitje të pronës ,

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 10:57 ,

Rruga Qemal Stafa apartament 2+1 me qira

37 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me qera? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me qera në të gjitha qytetet e Shqiperisë. Gjej apartamentin ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me qera? Krijo njoftime per Apartamente me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione