Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 23765
Durrës , 4604
Vlorë , 2389
Shkodër , 1290
Sarandë , 299
Fier , 263
Elbasan , 246
Korçë , 225
Lezhë , 183
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:25
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
02 Tet 19:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:29
Linku:
Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT + GARAZH

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 22:12 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:51 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 NE RRUGE KRYESORE KATI 2 BOSH

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 21:51 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:51 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 me Oborr, Lura 3, Gjiri Lalezit

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:48 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ,super apartament, 3+1+2 , Bllok

Numri i dhomave: 3
Sot 21:46 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:46 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prane Rruges se Portit, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 21:41 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 BALLKON E RESTAURUAR TOTAL RRUGA BARDHYL

359 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjykata, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:36 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+ 1 tek Plazhi i vjeter Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+Oborr, San Pietro, Gjiri Lalezit

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:33 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament, 2+1+2, Vila e Zogut, Durrës

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:31 Apartamente , Tiranë

Ap 2+1+2.perball delijorgjit

166 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:43 Apartamente , Durrës

Jepet me qera/ 2+1--105 m2 0698822332

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:53 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:51 Apartamente , Tiranë

Apartament ,Studio ose Njesi Biznesi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:51 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 BLLOK

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:48 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1 ne Don Bosko

600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 19:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Garsioner te Rr, Bardhyl

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Mozaiku 21

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 , Kodra E Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Pazari i Ri

147 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Komuna Parisit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja,Tirane.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN RTSH

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:43 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 KOMUNA PARISIT PRAN KRISTALIT

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 19:40 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 1+1 RING CENTER LUX

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:35 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 3+1+2 RRUGA E BOGDANEVE

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 19:34 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 KOPSHTI ZOLOGJIK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1+Post Parkimi, Unaza e Re.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera garsoniere Afatgjate ❌❌Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Ish Parku Autobuzave

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1+Post Parkimi, Unaza e Re.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maj, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:28 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Pallati me Shigjeta, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:28 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:24 Apartamente , Vlorë

Garzoniere per studente

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione