Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s10 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s10,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung s10 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 23:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S10 me kuti Europian .

320 EUR

17 Qer 18:52 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
14 Qer 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Qer 22:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Pagane Design

100 EUR

04 Qer 22:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 22:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze per meshkuj

30 EUR

01 Qer 18:20 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

MAKINA ME QERA NGA 29 LEK DITA

29 LEK / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 08:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s10 lite  ·  Tiranë

Okazion Samsung S10 lite Version Europian 140 euro

140 EUR

31 Maj 17:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung S10 128gb Europian new

150 EUR

31 Maj 09:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION & NDERROHET

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 06:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10

150 LEK

20 Maj 19:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

SAMSUNG S10

160 EUR

19 Maj 10:16 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

Sedile bmw seri 5 f10

1 EUR

19 Maj 01:16 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 2011 benzin-gaz

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 14:09 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

SAMSUNG S10 128 GB 8 GB RAM ��EDI PHONES ��

20 000 LEK

Shitësit të Besuar
05 Maj 12:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Okazion

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 10:09 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

Sedile bmw x6

1 EUR

04 Maj 08:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SUPER GJENDJE GOLF 7 SHITET NDERROHET

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 14:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10

150 LEK

03 Maj 10:41 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 12:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10

150 LEK

30 Pri 17:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10

150 LEK

30 Pri 10:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Tiranë

Samsung s10

150 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s10 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione