Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharan 2002 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan 2002,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sharan 2002 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez- Benz 220 CDI viti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:49 Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

2002 Toyota 4Runner 4x4 Sport Limited

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford vw benz audi bmw

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 21:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Sharan

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Vw sharan 1.9 d Manual 2002

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

U SHITTT

240 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 10:16 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten 2 injektor sharan 1.9

8 000 LEK

26 Qer 07:08 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

Seat Alhambra 2002 1.9 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 13:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet makina 1700€

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Vw sharan 1.9 Manual 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Sharan Cmim Okazion!!

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C180 Benzin Gaz gjendje perfekte

3 290 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C180 Benzin-Gaz Prins

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 16:39 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 1.9 NAFTE 6 MARSHE

2 290 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 06:49 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Sharan, pjese kembimi

1 LEK

04 Tet 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c class 2002

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet vw volswagen sharan ne super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 09:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN SHARAN

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Sharan

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 18:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet VW SHARAN 1.9 naftë

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:13 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

PJESE KEMBIMI PER VW SHARAN VITI 2002

2 EUR

03 Maj 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

PJESE KEMBIMI PER VW SHARAN VITI 2002

2 EUR

21 Mar 13:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

sharan

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet volswagen sharan okazion 2 milion lek

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 14:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volkswagen Sharan

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

super sharan ne super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 08:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volkswagen Sharan

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 16:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN SHARAN 2002

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 13:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW Sharan

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 01:38 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Kase Kasetofoni w203,ford,volkswagen skoda seat

25 LEK

23 Gush 01:38 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kasa Kasetofoni w203,Ford,Volkswagen Seat Skoda

23 Gush 01:26 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kase Kasetofini W203,Ford,Volkswagen,Seat Skoda

25 LEK

25 Korr 19:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Sharan

2 200 EUR

16 Korr 12:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

sharan vitin2002

2 900 EUR

14 Korr 23:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Shitet VW Sharan 1.9 (7seats) 3300€

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan 2002 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione