Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

traktor - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktor,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj traktor Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


11 Qer 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Okazion E220 Nafte Me Dogan 2004 ��������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Sport 4.4 Nafte Full Me Dogan����✅

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 09:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Goma me disqe 15

03 Qer 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Maj 10:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

SHITET IMT NE GJENDJE PERFEKTE

21 Maj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 E220 viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT 539 viti 2000

12 Maj 00:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

Shitet IMT ne gjendje Perfekte

08 Pri 12:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET PASSAT -98 GJENDJE SHUME TE MIRE!!!

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 18:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ferrari  ·  Shkodër

Traktor Ferrari 1100

4 000 EUR

16 Mar 13:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Shkodër

shitet traktore New holland 2011 T7.200

7 700 EUR

02 Mar 17:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Frez Schmidt Germane SUPER GJENDJE

5 000 EUR

11 Nën 19:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Traktor John Deere 125hp

45 000 EUR

06 Nën 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes Ml 350 full option

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedes okazion c200 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 10:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet

1 EUR

21 Sht 15:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Agrifull  ·  Shkodër

traktor

1 LEK

06 Sht 01:05 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkodër

Audi A8 4.2 TDI ������������ + Mundesi Nderrimi !!!!

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Traktor kobot

6 500 EUR

09 Korr 11:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

traktor

7 000 EUR

06 Qer 18:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet

1 000 EUR

29 Pri 07:07 Makina për kamping  ·  Shkodër

Makinë Fast Food

8 500 EUR

09 Pri 18:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Shkodër

Iphone 12 ProMax

599 LEK

05 Pri 12:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus 1.6 naft ����

2 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:39 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 13:15 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

BMW 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj traktor | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione