Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2000€ - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2000€,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2000€ Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 17:34 Vila  ·  Fier

Shitet Vile 3 Kate FIER OKAZION

85 000 EUR

Sot 15:16 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:59 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

50% ulje Atlete 2 pal 3600 L.

3 600 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Fier

SUZUKI BURGMAN 400 CC ME LETRA

1 500 EUR

Dje 09:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Fier

Motorr dhe Turbo per LAND ROVER " FREELANDER "

650 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

ATEGO 817 veteshkarkues & vinc ( KRAN )

28 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 12:26 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Fier

Alfa romeo 156

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes benz c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

ATEGO 817 veteshkarkues & vinc ( KRAN )

28 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 19:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet 5800 metra toke ne Ballsh / Mallakaster

16 EUR Çmimi me zbritje

07 Qer 18:50 Materiale për ndërtim  ·  Fier

Tubo betoni

1 LEK

07 Qer 11:26 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fier

Renault Megane Gt -line 1.5 DCI viti 2011

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
04 Qer 08:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

volkswagen touran

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 00:35 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Fier

Gta5. per playstation4

20 EUR

29 Maj 15:57 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat Doblo

7 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 07:57 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

shitet Ford galaxy ose ndrrohet me vetur mete vogel

2 970 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Maj 18:06 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Matrix 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 06:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Okazion VW VOLKSWAGEN

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 09:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Yamaha  ·  TDM  ·  Fier

TDM 850

2 500 EUR

27 Pri 15:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Man

17 Pri 09:09 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Fier

Shitet opel signum 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:51 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Opel vectra 1.6, 2.0 ,2.5 benzin dhe 2.0 , 1.7 nafte

10 EUR

14 Pri 20:50 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Alfa Romeo 156,147 nafte 2.4

10 EUR

14 Pri 20:49 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Astra G 1.7 dhe 2.0 nafte 8V dhe 16V bezin 1.6 v 2000

1 EUR

14 Pri 20:44 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

focus 1.6 bezin gaz .opel wols citroen benx etj

10 EUR

14 Pri 20:42 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

xsara 1.4 bezin 99 .opel wols bezho benx audi alfa

10 EUR

14 Pri 20:38 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Astra G 1.7 dhe 2.0 nafte 8V dhe 16V bezin 1.6 v 2000

1 EUR

14 Pri 20:36 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

opel vectra astra G naft , bezin VITI 2002

10 EUR

14 Pri 14:59 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Fier

Smart Benzin okazion per pak koh

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 23:05 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet bmw

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2000€ | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2000€ në kategorinë Automjete
  • 2000€ në kategorinë Makina | Toyota
  • 2000€ në kategorinë All Category
  • 2000€ në kategorinë Makina | Citroën | C4
  • 2000€ në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • 2000€ në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • 2000€ në kategorinë Makina
  • 2000€ në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • 2000€ në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • 2000€ në kategorinë Anije dhe skuterë uji

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione